sobota, grudzień 16, 2017

Przekaż 1%

DRUHNY I DRUHOWIE !!!

ROZPOCZĘŁA SIĘ KAMPANIA 1%

TRWA OD 01.01.2013 R. DO 02.05.2013 R.

PAMIĘTAJ O SWOJEJ JEDNOSTCE PRZY SKŁADANIU PITU

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w roku 2013 każdy kto płaci podatek dochodowy od osób fizycznych może przekazać jeden procent podatku zamiast fiskusowi- Ochotniczej Straży Pożarnej w Olkuszu.

Prawo takie daje nam podatnikom znowelizowana ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie. Uzyskane pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu p. pożarowego i środków ochrony osobistej dla druhów z OSP Olkusz. Dużą część środków przeznaczymy na wyposażenie Muzeum Pożarnictwa Ziemi Olkuskiej.

Strażacy ochotnicy od pokoleń pełnią bezinteresowną służbę w ochronie życia, zdrowia, mienia, środowiska, tradycji i Kultury narodowej. Kierują się szczytnymi ideałami służenia ludziom i niesienia pomocy poszkodowanym.

Cywilizacja niesie coraz więcej zagrożeń, a pokonanie ich wymaga coraz wyższych umiejętności i wyposażenia w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt ratowniczy.

Pomagając strażakom ochotnikom - pomagasz sobie !

PIT

Nazwa OPP:
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA w OLKUSZU ul. FLORIAŃSKA 5

Numer KRS:

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej z góry dziękuje za okazaną pomoc.

Dołączamy strażackie pozdrowienia

Prezes OSP